Ons koor bestaat uit enthousiaste leden onder leiding van een gedreven dirigent, Doeke van Wieren. Tijdens optredens is Jaap de Kok onze vaste begeleider op orgel/piano.

Repertoire

Het repertoire bestaat voornamelijk uit het eenvoudige geestelijke lied, meestal Nederlandstalig.

Optredens

Onze optredens bestaan hoofdzakelijk uit medewerking aan kerkdiensten, zoals in de Kruiskerk en in De Duif te Assen, de kerk van Vanboeyen. Eens per jaar wordt een avond verzorgd in het verzorgingshuis Olden Kinholt te Hoogeveen. Voor onze optredens vragen wij van tijd tot tijd onze projectleden ter versterking.

Nieuwe leden gezocht

We zijn uiteraard steeds op zoek naar nieuwe leden en zouden erg blij zijn wanneer jij ons koor wilt komen versterken. Wij repeteren iedere dinsdagavond van 20.00 – 22.00 uur in de Kruiskerk. Liever eerst informatie? Bel dan naar Gree Kiela  tel. 0521-550248 of naar Lammie Dolsma  tel. -0521-592114.